Resun AF2009D

• Nemusim byť doma
  • , zakúpené v Abc-Zoo.sk

• Fajn pomocník (zastúpenie v čase neprítomnosti, dovolenky). Relatívne ľahko sa dá nastaviť počet kŕmení (myslím, že 4x denne), v 2 dávkach po sebe + nad rámec nastavených kŕmení sa dá nakŕmiť aj manuálne. Veľký zásobník na krmivo, regulácia množstva krmiva. Môže byť ideálny pomocník ak má niekto akva s veľa rybami a na dlhší čas. Nám pomohlo v čase dovolenky.

Neviem porovnať s inými automatickými kŕmitkami tak zhrniem mínusy pre mňa. Kŕmitko je dosť veľké, má trochu neprkaticky pripevnený zásobník (zašroubovaný na otočnú časť - trochu som sa bála, aby som točiace koliesko nezlomila/neporušila). Upevňovanie nemusí byť vyhovujúce pre všetky akváriá (ja mám oblý kryt s vyklápaním, chcela som ho prilepiť na suchý zips k otvorenému otvoru). Kŕmitko potrebuje viac priestoru na fungovanie - ako sa zásobník točí, vyklápa "záklapné dvierka" odkiaľ vypadne krmivo - kryt tomu môže zavadať. Rovnako sú "záklapné dvierka" aj dosť veľké, bála som sa, aby sa nenamočili do hladiny vody a krmivo nenavlhlo. Pri prvotnom nastavovaní množstva krmiva sa mi krmivo v zásobníku nejak zle rozložilo a do akvárka som vykydla veľkú dávku :D Upevniť som ho nakoniec musela na hranu skla a odsunúť kryt s osvetlením = krmitko vyžaduje dosť manipulačného priestoru.

• Spolahlivost
    • Nie je najkrajší ale to už je na každom ja odporúčam
    • Neukazuje výdrž batérie aspoň ja som si nevšimol

Automatické kŕmitko s možnosťou programovania 1 až 4 kŕmení denne v ľubovoľnom naprogramovanom čase.

• Extrémne veľký objem nádoby.
  • Možnosť použiť akýkoľvek typ suchej stravy... pelety. vločky. granule.
  • Možnosť nastavania dávkovania. pri kažom čase sa dá nastvaviť počet otáčok na 1 alebo 2 (pre prípad že máte veľmi veľa rýb. aby sa postupne najedli všetky). napájanie 2x1.5V AAA batériami.
  • Jednoduchá a spoľahlivá prevádzka. komfortné prevedenie.
  • Možnosť jedným tlačítkom ihneď spustiť okamžité kŕmenie.
  • Možnosť upevnenia na bočnú stenu akvária na priloženej konzole. alebo umiestnenia na kryt akvária zhora - nad kŕmiaci otvor
  • Jediný prístroj vo svojej triede. ktorý umožňuje až 8 kŕmení denne.

• Nemusim byť doma

• Spolahlivost
    • Nie je najkrajší ale to už je na každom ja odporúčam
    • Neukazuje výdrž batérie aspoň ja som si nevšimol
  • , zakúpené v Abc-Zoo.sk

• pomer cena kvalita a vykon je dobra
    • nevhodné na menšie granulované krmivo nspr. pre bojovnice, lebo to pri zastavení najmenšieho dávkovanie dáva príliš veľa granul naraz
  • , zakúpené v Abc-Zoo.sk

Splna ucel i napriek tomu, ze tovar prisiel poskodeny.
    Mohol by byt navod s obrazkami, kedze pristroj ma plastove casti, ktore sa mozu pri vymene baterii, naplnani krmivom zlomit.

Super vecička..odporučam