JBL Autofood

TOP 15 v kategórii Akváriové kŕmidlá

JBL Autofood

Praktické automatické kŕmidlo JBL umožňuje automatické kŕmenie akváriových rýb. Automat je vhodný pre všetky granuláty do 3 mm. Kŕmenie až 4 krát denne AutoFood je možné...
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z Invitalshop.sk

Na sklade • 1 variant3,2 €100 % • 1 261 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov4 €96 % • 1 967 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov98 % • 15 141 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,4 €95 % • 84 298 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 8 091 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Do 3 dní • Viac variantov3,2 €63 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • Viac variantovPredĺžená záruka3,9 €100 % • 570 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,99 €96 % • 898 recenziíĎalšie informácie

Objem
125 ml

• Umožňuje nastaviť viac kŕmení denne ako aj množstvo krmiva
    • Možnosť pevného uchytenia na akvárium
    • Trochu ťažkopádny návod. Síce s obrázkami, ale ja by som uvítala viac textu.
    • Tie prísavky naspodku nefungujú. To je dosť nafigu, lebo som krmítko kupovala práve kvôli nim. Jedno už mám, bez prísaviek a už sa pár krát stalo, že mi spadlo do akvária. Tak som volila tento produkt, ale tie prísavky držia vždy len na krátky čas. Potom sa uvoľnia a ostáva len spoliehať sa, že nepríde k nejakej nehode. Nakoniec som zvolila možnosť upevnenia na boku akvária, pomocou mechanizmu, ktorý síce funguje, ale ryby sa veľmi nechcú skamarátiť s faktom, že im žrádlo padá na samotný okraj veľkého akvária.
    • Občas žrádlo vypadne z krmítka len tak samo - lebo ten mechanizmus nie je veľmi podarený.

Celkovo mám z tohto výrobku zmiešaný pocit.

• , zakúpené v Abc-Zoo.sk

• Jednoduché programovanie času a dávky krmenia.
    • Jednoduchosť krmenia,Môžem odísť na dovolenku -krmenie je vyriešené

Predajňa mi poslala nevhodné krmivo,nebolo od firmi JBL. Krmenie od firmy sa dá naskrutkovať na dávkovač a odpadá plnenie krmiva do dávkovača.

• , zakúpené v AkvariumOnline.sk

Je perfektný.

Objem
125 ml

Kŕmenie až 4 krát denne

AutoFood je možné nastaviť až na 4 kŕmenia denne. Prístroj má vypínač na manuálne ovládanie. Čas kŕmenia a množstvo možno jednoducho nastaviť na displeji. AutoFood má prípojku vzduchu na udržanie potravín v suchu.

Jednoduchá montáž

Automatiku je možné pripevniť pomocou prísaviek alebo pomocou stabilnej svorky. Držiak je možné otáčať o 360 stupňov.

• atraktívne čierne automatické krmítko s transparentým prevedením
  • je vhodné ho zapnúť počas dovolenky, víkendov alebo aj počas bežného dňa
  • prevádzku zaisťujú 3 1,5 V AA batérie, ktoré sú v cene a zabezpečujú plynulý chod automatického krmítka aj počas výpadku elektriny
  • v automatickom krmítku je taktiež otvor na prúdenie vzduchu, ktorý zabezpečuje, aby krmivo bolo dokonale suché a nelepilo sa na steny krmítka
  • krmítko je možné nastaviť až na 4 kŕmenia za deň
  • ,,ON/OFF" spínač pre manuálne ovládanie, krmítko možno ľahko vypnúť a aj zapnúť
  • jednoduchá montáž vďaka prísavkám a kľukám
  • automatické krmítko je možné pripevniť o dosku alebo sklo, ktoré je hrubé až 28 mm
  • prívodný otvor má veľkosť 27 x 20 mm
  • stav batérie sa dá jednoducho odčítať z displeja
  • 3 ročná záruka

Objem krmítka:125 ml alebo 375 ml so skrutkovacím 250 ml obalom

• Umožňuje nastaviť viac kŕmení denne ako aj množstvo krmiva
    • Možnosť pevného uchytenia na akvárium
    • Trochu ťažkopádny návod. Síce s obrázkami, ale ja by som uvítala viac textu.

Celkovo mám z tohto výrobku zmiešaný pocit.

• , zakúpené v Abc-Zoo.sk

• Jednoduché programovanie času a dávky krmenia.
    • Jednoduchosť krmenia,Môžem odísť na dovolenku -krmenie je vyriešené

• , zakúpené v AkvariumOnline.sk

Je perfektný.

• , zakúpené v Abc-Zoo.sk

Pri manipulácii sa vysypavajú granule z dávkovača, inak spokojnosť .